O nas - Про нас

Przy górce jest przedszkole, tam chodzić wolę.

Pracujemy najnowszymi metodami  pobudzającymi aktywność  twórczą dzieci i wykorzystujemy atrakcyjne i nowoczesne  środki dydaktyczne.

Wszystkie dzieci bezpłatnie - codziennie uczą się języka angielskiego. Zatrudniamy wykwalifikowanego nauczyciela. Zajęcia odbywają się każdego dnia we wszystkich grupach w pracowni językowej.

Rozwijamy różne zainteresowania i zdolności dzieci.

Zdolności w zakresie muzyki, tańca, śpiewu i plastyki ćwiczone są podczas zajęć z rytmiki, tańca, baletu i zajęć  plastycznych prowadzonych przez instruktorów.

Dzieci uczęszczają na zajęcia gimnastyki korekcyjnej, odbywające się jeden raz w tygodniu.

Oferujemy nieodpłatną opiekę specjalistyczną logopedy.
Zatrudniamy nauczyciela - psychologa, który prowadzi terapię z dziećmi i udziela indywidualnych porad rodzicom.

W przedszkolu odbywają się :

• koncerty Łódzkiego Towarzystwa Muzycznego im. K. Szymanowskiego,
  • koncerty Pani U. Pakuły,
  • występy iluzjonisty,
  • przedstawienia teatralne i inne.

Nasze sale zajęć są duże, przestronne i kolorowe, bogato wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne.

Dzieci mają do dyspozycji 2 duże sale gimnastyczne; jedna sala wyposażone w drabinki, tory przeszkód, piłki,  skakanki, kosze do koszykówki, szarfy, woreczki, koła „hula-hop”, druga wyposażona w zjeżdżalnie, suchy basen z kolorowymi piłeczkami.

Nasz ogród przedszkolny ma dużą powierzchnię, wyposażony jest w dwie piaskownice, kolorowy sprzęt drewniany posiadający odpowiednie atesty do prowadzenia zajęć i zabaw dydaktycznych. Na terenie ogrodu są liczne drzewa, krzewy i kwiaty. Dzieci uczą się pielęgnacji roślin, pracy w zespole i odpowiedzialności. Pracując w ogrodzie mogą poszerzyć zakres swoich wiadomości poprzez praktykę i obserwację, poznają również prace związane z hodowlą i uprawą roślin.

W bliskim otoczeniu przedszkola znajduje się park "Widzewska Górka".

На пагорбі дитячий садок, до якого я люблю ходити.

Ми працюємо за новітніми методиками, які стимулюють творчу активність дітей, та використовуємо сучасні засоби навчання.

Наші вихованці щодня безкоштовно вивчають англійську мову. У нас працює кваліфікований викладач. Заняття проходять у мовному кабінеті.

Розвиваємо різноманітні інтереси та здібності дітей.

На заняттях з ритміки, танців, балету та образотворчого мистецтва під керівництвом викладачів відпрацьовуються музичні, танцювальні, співочі та образотворчі навички.

Діти відвідують заняття з корекційної гімнастики щотижня.

Ми пропонуємо безкоштовну допомогу логопеда.
У нас працює педагог-психолог, який проводить заняття з дошкільнятами та надає індивідуальні консультації батькам.

У дитячому садку відбуваються:
  • концерти Лодзького музичного товариства К. Шимановського,
  • концерти У. Пакули,
  • шоу ілюзіоністів,
  • театральні та інші вистави.
Наші групи великі, просторі та барвисті, оснащені іграшками та навчальними посібниками.

До послуг дітей два великі спортзали, в одному з яких знаходяться драбини, смуги перешкод, м'ячі, скакалки, баскетбольні кошики, пояси, мішки, гімнастичні кільця, а в іншому - гірки та сухий басейн із різнокольоровими кульками.

Наш садочок має велику територію, обладнану двома пісочницями, кольоровим дерев’яним інвентарем з відповідними сертифікатами для проведення занять та дидактичних ігор. Навколо закладу багато дерев, кущів та квітів. Діти вчаться догляду за рослинами, командної роботи та відповідальності, а також можуть розширити коло своїх знань шляхом практик та спостережень. Діти також дізнаються про роботу, пов'язану з вирощуванням рослин.

В безпосередній близькості до закладу знаходиться парк «Відзевський пагорб».